top of page
Podopieczni_Pauli-20_edited.jpg

O mnie

Nazywam się Paula Kiełbik i jestem psim zoopsychologiem/behawiorystą. Moje wykształcenie od zawsze było związane z naukami zwierzęcymi. Jestem dr n. wet. oraz pracownikiem dydaktyczno-naukowym w Instytucie Medycyny Weterynaryjnej, SGGW w Warszawie. Posiadam dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie "Zoopsychologii - problemów behawioralnych psów" zrealizowanych na SGGW w Warszawie. Oprócz tego nieustannie poszerzam swoje kompetencje z dziedziny zoopsychologii na seminariach oraz szkoleniach między innymi takich jak:
- klasy komunikacji z Alex Capra, Marina Garfagnoli
- seminaria prowadzone przez Michele Minunno, Joel Dehasse
- Kongresy Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej

- seminaria polskie
  

Idea profesjonalnego doradztwa w terapii niepożądanych zachowań u psów zrodziła się z wielkiej pasji do zwierząt oraz misji przybliżania ludziom PSIEJ PERSPEKTYWY. Głęboką wierzę, że jedynie właściwe zrozumienie przyczyn zachowania się psów daje możliwość zmiany ich postępowania. W swojej praktyce kieruję się chęcią niesienia pomocy psom, wierząc że do uzyskania harmonijnych relacji z ich opiekunami nie ma dróg na skróty i miejsca na inne metody pracy niż pozytywne. Zwracam szczególna uwagę na umacnianie więzi pomiędzy właścicielem i podopiecznym, ponieważ wiem że jest to najbardziej skuteczne „narzędzie” do pracy ze swoim czworonogiem. 
Największe doświadczenie w terapii zachowań niepożądanych u psów zdobyłam podczas wieloletniej aktywności w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu" w Warszawie. Zajmuje się tam psami prezentującymi zaburzenia behawioralne, pomagając im przystosować się do funkcjonowania w trudnych warunkach środowiskowych oraz nawiązać więź z człowiekiem. Doświadczenie zdobyte podczas różnorodnych konsultacji behawioralnych u osób prywatnych pozwala mi na opracowywanie skutecznych i realnych planów terapii dla opiekunów psów

O mnie: O mnie
bottom of page