top of page
IS_IMG_8834 (1).jpg

Psie Przedszkole by PSIA Perspektywa

Nigdy nie jest za późno, aby wytrenować zwierzę, niezależnie od jego wieku i gatunku. Moje usługi są dopasowane do potrzeb każdego klienta i jego pupila. Uważam, że podczas treningu pracować powinny nie tylko zwierzęta, ale także ich właściciele. Sukces mojej firmy i zadowolenie klientów napełnia mnie dumą. Chcę zapewnić najwyższej jakości usługę za każdym razem.

Psie Przedszkole: Usługi

Zapraszamy Wasze maluchy poniżej 6 miesiąca życia na najlepszy kurs grupowy na początek wspólnej drogi. Psie przedszkole pomoże Twojemu psu nauczyć się funkcjonowania poza domem, wśród innych psów i ludzi. Są to niezmierne ważne aspekty w prawidłowym rozwoju szczeniąt. Dodatkowo, przyswoicie zasady współpracy i wzajemnego szacunku. Budowanie dobrej relacji na linii pies-opiekun jest podstawą harmonijnego życia, a nabyte podczas kursu umiejętności przydadzą się w życiu codziennym. Wspólnie będziemy pokonywać lęki, osiągać sukcesy i budować pewność siebie Waszych psiaków. Zapraszamy!


Kurs obejmuje m.in.:

- skupianie uwagi na przewodniku

- nauka podstawowych komend (siad, zostań)

- podążanie za przewodnikiem

- skuteczne przywołanie

- akceptacja dotyku, pielęgnacji

- nauka zabawy

- odczytywanie sygnałów wysyłanych przez psa

- prawidłowa komunikacja z psem, okazywanie wsparcia

- wiele innych


DODATKOWO – materiały video dla kursantów (Podstawy życia z psem, Żywienie oraz Zdrowie) dotyczące zdrowia, wychowania i pielęgnacji psów. 


Ile trwa kurs i jak długo? – 6x 60 min zajęcia

Cena? – 450 zł

Gdzie? – teren kampusu SGGW (parking przy ul. Nowoursynowskiej)

bottom of page